Author Archives: admin

Adam Jarosz na podium Mistrzostw Polski

W dniach 10-12 sierpnia 2018 na jeziorze Siecino w Złocieńcu odbyły się MISTRZOSTWA POLSKI, PUCHAR STAROSTY DRAWSKIEGO W KLASIE ISA 407 do lat 18, ISA 407 SENIOR OPEN oraz MISTRZOSTWA PSKO w klasie OPTIMIST DO LAT 11 Zawodnicy w klubów … Continue reading

REGATY, SPORT, WYDARZENIA

Kolejne regaty w tym sezonie.

W XXIII Regatach o Puchar Burmistrza Brodnicy w klasie ISA 407, które odbyły się w dniach 28-29 lipca 2018 wytarowało dwoje zawodników z naszego klubu. Julia Klawitter, dla której były to pierwsze regaty oraz Adam Jarosz, który wywalczył 2 miejsce.

REGATY, SPORT

Sukces w Regatach o Puchar Admirała

W dniach 6-8 lipca w Dźwirzynie odbyły się IV Regaty o Puchar Admirała. Nasz klub był reprezentowany przez Adama Jarosza, który wystąpił w klasie ISA 407 i wywalczył II miejsce. Adamowi serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzorową postawę podczas zawodów.

REGATY, SPORT

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów już działa,  jest wygodniej i bezpieczniej – mamy nowy pomost. Zasady udostępniania rowerów   jak w zeszłym roku, wszystkie informacje w zakładce rowery. Zapraszamy.

Budujemy mega pomost na Brdyujściu

Budujemy mega pomost na Brdyujściu. Wkład pracy i środki finansowe przy budowie – członkowie naszego klubu.

SPRAWY KLUBU

Bojery

Dzięki zaproszeniu MKŻ Żnin kilka razy w  nowym roku ” polataliśmy”  na bojerach.    Wiatr dopisał,  osiągaliśmy prędkości ok 50km/h.

REGATY, TRENING , ,

Zimowanie

Przygotowania do zimy.

SPRAWY KLUBU

Zakończenie sezonu 2016

Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście uroczyście zakończył sezon 2016.

IMPREZY

Zebranie zawiadomienie

Dnia 12.11.2016 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Klubu Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście. Miejsce zebrania: Przystań klubowa Witebska 2, Bydgoszcz Termin I, dnia 12.11.2016, godzina 15.00 W przypadku braku statutowej frekwencji, Walne Zebranie odbędzie się – zgodnie ze Regulaminem w … Continue reading

Błękitna Wstęga

W ostatnich dniach sezonu odbyła się Błękitna Wstęga na jeziorze Żnińskim.  Nasz zawodnik 11 letni Adam Jarosz wywalczył 3 miejsce w klasyfikacji Laser 4,7.  Biorąc pod uwagę, że ścigał się z zawodnikami 15, 16 letnimi jest to ogromny sukces.