Author Archives: admin

Wypożyczalnia rowerów

Wypożyczalnia rowerów już działa,  jest wygodniej i bezpieczniej – mamy nowy pomost. Zasady udostępniania rowerów   jak w zeszłym roku, wszystkie informacje w zakładce rowery. Zapraszamy.

Budujemy mega pomost na Brdyujściu

Budujemy mega pomost na Brdyujściu. Wkład pracy i środki finansowe przy budowie – członkowie naszego klubu.

Bojery

Dzięki zaproszeniu MKŻ Żnin kilka razy w  nowym roku ” polataliśmy”  na bojerach.    Wiatr dopisał,  osiągaliśmy prędkości ok 50km/h.

REGATY, TRENING , ,

Zimowanie

Przygotowania do zimy.

SPRAWY KLUBU

Zakończenie sezonu 2016

Klub Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście uroczyście zakończył sezon 2016.

IMPREZY

Zebranie zawiadomienie

Dnia 12.11.2016 odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Klubu Sportów Wodnych Bydgoszcz Brdyujście. Miejsce zebrania: Przystań klubowa Witebska 2, Bydgoszcz Termin I, dnia 12.11.2016, godzina 15.00 W przypadku braku statutowej frekwencji, Walne Zebranie odbędzie się – zgodnie ze Regulaminem w … Continue reading

Błękitna Wstęga

W ostatnich dniach sezonu odbyła się Błękitna Wstęga na jeziorze Żnińskim.  Nasz zawodnik 11 letni Adam Jarosz wywalczył 3 miejsce w klasyfikacji Laser 4,7.  Biorąc pod uwagę, że ścigał się z zawodnikami 15, 16 letnimi jest to ogromny sukces.

Wakacje w KSW 2016

Przez całe wakacje trwają u nas treningi żeglarskie dzieci i młodzieży. Trenujemy na akwenie Toru Regatowego. Gościliśmy u nas w klubie dzieci  i młodzież z Toruńskiego Klubu Żeglarskiego Viking oraz Klubu Wodnego Lok Wabrzeźno. Byliśmy też wiele razy w zaprzyjaźnionym … Continue reading

HISTORIA, IMPREZY, REGATY, SPORT, SPRAWY KLUBU, TRENING, Uncategorized, WYDARZENIA

Pokaz żeglarski na Wyspie Młyńskiej

Podczas drugiego dnia Steru na Bydgoszcz zawodnicy zaprezentowali swoje umiejętności żeglarskie.

Ster na Bydgoszcz 2016 – nasz udział

Zdjęcie jest odnośnikiem do galerii , zapraszamy.

IMPREZY