Nasz udział w TTSR 2013

Nasz klubowicz Andrzej Jarosz z wszystkim nam znanym  jachtem Szopen  został zaproszony przez organizatora imprezy Yacht Klub Polski Szczecin na  Finał Regat Wielkich Żaglowców TTSR, który odbył się w  Szczecinie  w dniach 3-6 sierpnia 2013 .Warto wspomnieć, że jest to jedyny jacht z Bydgoszczy, który został  zaproszony na tą imprezę. Nasz jacht wraz z członkami klubu  cumował przy jednym z największych żaglowców świata Statsraad Lehmkuhl, tonaż 1516 ton, długość 98 metrów.