ABC wypożyczania

BRW – Bydgoski Rower Wodny

Skąd się wzięły rowery i jak to działa?

Rowery wodne zostały zakupione z programu Bydgoski Budżet Obywatelski edycja 2016. Chcieliśmy ukazać mieszkańcom Brdyujścia piękno rzeki Brdy i zachęcić do aktywnego wypoczynku.  Aktualnie z rowerów korzystają mieszkańcy całej Bydgoszczy, co nas bardzo cieszy, ponieważ nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania.

W tym roku wystąpiliśmy z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego  o doposażenie w sprzęt typu rower wodny  z silnikiem, w październiku 2017 odbędzie się głosowanie, liczymy na Wasze  wsparcie.

Pracę przy rowerach wykonujemy społecznie, w wolnym czasie, nie pobieramy z tego tytułu żadnych wynagrodzeń, nie zarabiamy na tym. Dlatego dziękujemy za wyrozumiałość.

Rowery dla Was muszą być czyste, wystarczy aby każdy wypożyczający po pływaniu doprowadził je do porządku.

Wypożyczenie jest nieodpłatne. Wystarczy okazać dowód osobisty, zaakceptować regulamin i podpisać umowę.

Dla każdej osoby wydajemy kamizelkę asekuracyjną. Posiadamy standardowe kamizelki  w rozmiarach od 30kg w górę. W specjalistyczne zabezpieczenia należy wyposażyć się osobiście.

Rowery są tylko 4 dlatego wymagana jest rezerwacja pod nr telefonu 798-967-810. Rowery rezerwujemy na każdy dzień tygodnia (z wyjątkiem poniedziałku), nie mamy sztywnych godzin. Rezerwacja jest na zamówioną godzinę, 10 minut po nieodebraniu roweru rezerwacja jest anulowana.

https://www.facebook.com/Klub-Sport%C3%B3w-Wodnych-Bydgoszcz-Brdyujscie-494251590643905/

Zapraszamy serdecznie.

 

 

Comments are closed.